Az augmentatív és alternatív kommunikáció (AAK) alapjai:
A sérült emberi kommunikáció korai felismerése, diagnosztikája, valamint kognitív, pszichés és szociális következményeinek kompenzálása gyógypedagógiai módszerekkel.

A tanfolyam oktatói

A tanfolyam oktatói a Bliss Alapítvány munkatársai, akik közül többen nemcsak igen nagy diagnosztikai és terápiás gyakorlati tapasztalatokra, hanem az AAK-képzés terén is nagy jártasságra tettek szert.

A jelentkezés feltételei

Szakembereknél felsőfokú gyógypedagógiai, pedagógiai, pszichológiai vagy egészségügyi/ rehabilitációs végzettség szükséges. További feltétel súlyosan, halmozottan sérült, beszédképtelen személyekkel folytatott, minimum féléves szakmai gyakorlat.

Jelentkezés

Jelentkezni a mellékelt Jelentkezési lap postai úton, e-mailen (pdf formátum) történő visszaküldésével lehet, az azon jelzett időpontig.

A képzés összóraszáma: 53 óra

A képzés díja 160.000 Ft/fő, amely magában foglalja a kötelező tankönyveket, a tesztlapokat és egyéb információs anyagokat is.

A képzés helyszíne a Bliss Alapítvány: 1112 Budapest, Neszmélyi út 36.

Kérdéseikkel bátran forduljanak hozzánk:

• adminisztratív és szervezési kérdések, befizetés, ügyintézés, igazolások: Balázs Beáta (Tel/Fax: 310-3583 vagy tanfolyam@bliss.hu)