A Vodafone Magyarország Alapítvány 2019-ben tizedik alkalommal hirdette meg a Főállású Angyal programot, melyre digitalis megoldást tartalmazó pályázatokat vártak. Ebben az évben a program egyik nyertese Trexler Erik mozgáskorlátozott fiatal lett, aki az általa tartott érzékenyítő tréningek mellett vállalta, hogy a Bliss Alapítvány munkáját segíti, többek között ezen applikáció elkészítésével.

Az alkalmazás a súlyosan halmozottan sérült személyeknek és családjaiknak, valamint az egész társadalomnak egyaránt szeretne segítséget nyújtani.

Az alkalmazás mellett Trexler Erik a Bliss Alapítvány új weboldalát is elkészítette, illetve az Alapítványnál tanuló sérült fiataloknak is rendszeresen tart foglalkozásokat.

Erik egy évig lesz a Vodafone Magyarország Főállású Angyala, ez idő alatt munkájáért havi bruttó 400.000 forintos fizetést kap az alapítványtól.

Az applikáció IDEKATTINTVA letölthető! Probléma esetén érdeklődjön az info@bliss.hu e-mail címen.